XXXI Niedziela zwykła (3 listopada 2019r.)

1. Przypominam, że do piątku włącznie można ofiarować odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod warunkiem nawiedzenia cmentarza i modlitwy za zmarłych. Modlitwa w tygodniu za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 1530, a Msza św. oktawalna o godz. 1600.
  2. W piątek, 8 listopada, ostatni dzień oktawy modlitw za zmarłych. Tego dnia modlić się będziemy m.in. za zmarłych naszych parafian, którzy odeszli do Domu Boga Ojca od 1 XI 2018 do 1 XI 2019 r. W tym czasie odeszli od nas śp: Janina Polak, Władysława Ciuk, Marek Nalewajka, Zofia Pyrkosz, Helena Piech, Zdzisław Nawrocki, Longina Kamińska, Leokadia Badora, Sabina Jędrzejewska, Jerzy Purgal, Zofia Wieczorek, Zygmunt Kamiński, Henryk Muś, Stefan Wąsowicz, Leszek Kamiński, Stanisława Majdzik, Zygmunt Szein, Czesław Nowak, Andrzej Frymus, Piotr Wojtasik, Jan Świderski, Andrzej Kamiński.
  3. Rodziny tych zmarłych zapraszam w piątek 8 listopada na godz. 1530 na różaniec i wypominki „oktawalne”. O godz. 1600 będzie Msza św. za tych zmarłych. Tak jak każdego roku, na zakończenie Mszy św. na znak duchowej więzi z nimi poświęcę zapalane tu w kościele znicze, które w modlitewnej zadumie zaniesiecie na groby swoich bliskich.
  4. Za tydzień nasza taca gospodarcza.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Krystyna Kula, Katarzyna Pokora, Anna Kowalczyk oraz Panowie: Leszek Pokora i Paweł Pokora. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Wiesławie Wojtasik.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Halinę Czerwik, Halinę Bakota, Bożenę Czaja, Henrykę Zuchmantowicz.