XXXII Niedziela zwykła (10 listopada 2019r.)

1. Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców do udziału w gminnych obchodach Święta Niepodległości, które odbędą się w poniedziałek 11 listopada w Konopiskach.
    O godz. 9.40 – zbiórka pocztów sztandarowych oraz uczestników wydarzenia na placu przy remizie OSP Konopiska
    O godz. 9.50 – wymarsz do Kościoła pw. św. Walentego w Konopiskach
    O godz. 10.00 – Msza Św. z programem artystycznym w wykonaniu Gminnego Zespołu Śpiewaczego oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach z udziałem chóru CORALMENTE
    O godz. 11.15 – uroczyste przejście pod „Golgotę” Konopisk, gdzie zostanie odczytany Apel Poległych, wspólne odśpiewanie Hymnu Rzeczpospolitej Polskiej oraz złożenie kwiatów.

Serdecznie zaprasza Pan Wójt.

2. Kto nie może jutro uczestniczyć we Mszy św. w Konopiskach zapraszam serdecznie na Mszę św. do naszego kościoła na godz. 1700
  3. Msze św. w tygodniu odprawiane będą w naszym kościele o godz. 1700.
  4. Od poniedziałku rozpoczynamy różaniec za naszą parafię. Różaniec św. o godz. 16.30. Proszę wszystkie Panie odpowiedzialne za modlitwę o zorganizowanie się. Zapraszam wszystkich chętnych do odmawiania tej pięknej modlitwy w naszym kościele.
  5. W przyszłym tygodniu zostaną zamknięte ubikacje przy cmentarzu. W czasie zimy korzystamy z suchych oczek.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Bardzo dziękuję pewnej rodzinie z naszej parafii za ich dar serca dla naszego kościoła. Tym darem serca są nowe zacheuszki z nowymi świecami. 12 sztuk – koszt 3000 zł. Kochani bardzo wam dziękuję niech dobry Bóg wam wynagrodzi.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Bakota Halina, Czaja Bożena, Czaja Marta, Jakubowska Agnieszka, Czerwik Beata, Czerwik Agnieszka oraz Panowie: Nowakowski Wojciech i Ogonek Patryk. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Śliwiak Alfredzie.
    W najbliższy piątek na godz. 1930 prosimy Panie: Wolską Annę, Wolską Paulinę, Stoparek Jolantę, Warwas Romualdę.