XXVIII Niedziela zwykła (10 października 2021r.)

1. Obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się” Więcej na ten temat w naszej parafialnej gazetce.
  2. Zapraszam na różaniec połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu. Różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 1715, a w niedzielę o godz. 730 🙂
  3. W środę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Porządek nabożeństwa:
    o godz. 1715 – Różaniec święty;
    godz. 1800 – Eucharystia; po Mszy św. procesja wokół świątyni z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
    Gorąca serdecznie zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę.
    W środę o godz. 1900 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, którym leży na sercu dobre wychowanie młodego pokolenia, szczególnie rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzę przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.
  5. W sobotę 16 października 43. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.
  6. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Pod chórem można zabrać ze sobą formularze wypominków.
  7. 23 października chcemy pielgrzymować autokarem do Bazyliki pw. Nawiedzenia NMP w Tuchowie oraz do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Zapisy u mnie w zakrystii.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Beata Leśniczek, Aleksandra Bazan, Małgorzata Błaszak oraz Pan Janusz Błaszak. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujmy Pani Helenie Błaszak.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Urszulę Pijet, Donatę Badora, Agatę Badora, Iwonę Olszewską.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.