XXIX Niedziela zwykła (17 października 2021r.)

1. Razem z Matką Bożą pragniemy rozważać tajemnice zbawienia. Różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 1715, a w niedzielę o godz. 730 🙂
  2. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii przyjmuję wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe.
  3. W piątek 22 października wspominamy w Kościele św. Jana Pawła II oraz 73. rocznicę śmierci sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, prymasa Polski. Ksiądz prymas nie tylko przewodził Kościołowi w Polsce w trudnych czasach, lecz także troszczył się o rodaków rozproszonych po całym świecie. Jest założycielem Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.
  4. Wyjazd autokarem do Bazyliki pw. Nawiedzenia NMP w Tuchowie oraz do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie w sobotę o godz. 600. Koszt 140 zł. W cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie, przewodnik po Sanktuarium. W sobotę nie będzie Mszy św. i różańca w kościele.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Agata Badora, Urszula Pijet, Donata Badora, Diana Staniec oraz Panowie: Remigiusz Badora, Jacek Badora, Norbert Staniec, Szymon Badora. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujmy Pani Genowefie Nowak.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Ewelinę Kuśmierz, Alicję Purgal, Dorotę Grzyb, Jolantę Kamińską.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.