XXVII Niedziela zwykła (3 października 2021r.)

1. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież przynosi ze sobą zielone książeczki.
  2. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam do odmawiania różańca w kościele przed Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Nabożeństwo różańcowe o godz. 1715. Zapraszam dzieci (w sposób szczególny klasy III), młodzież i was Siostry i Bracia. Kochani Rodzice proszę was, aby wasze dzieci jak najczęściej się gromadziły się przed Panem Jezusem z różańcem w swoich dłoniach. 7 października dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszy św. otrzymają różaniec.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. będzie modlić się o świętość dla kapłanów oraz o liczne powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 21 Dzień Papieski.
  5. Za tydzień nasza taca gospodarcza
  6. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom Karolinie Krawczyk i Dawidowi Klimek oraz Soni Pidzik i Marcinowi Tąder za ich dar serca w postaci kwiatów, które upiększają ołtarze w naszym kościele. Bóg zapłać 🙂
  7. 23 października chcemy pielgrzymować autokarem do Bazyliki pw. Nawiedzenia NMP w Tuchowie oraz do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Zapisy u mnie w zakrystii.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Agnieszka Żurek, Ilona Ziora, Marzena Piecuch, Agnieszka Rudnik, Katarzyna Rembisz. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujmy Panu Mariuszowi Kaczmarzyk.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Małgorzatę Błaszak, Aleksandrę Bazan, Beatę Leśniczek, Urszulę Pijet.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.