XXVI Niedziela zwykła (26 września 2021r.)

1. Dziękuję wszystkim pielgrzymom, którzy wczoraj ze mną pielgrzymowali na Podlasie. Dziękuję za wspólną modlitwę i złożone ofiary.
  2. Dzisiaj o godz. 1800 Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam serdecznie.
  3. W środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W piątek rozpoczniemy październik, miesiąc w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec będziemy odmawiać codziennie o godz. 1715 na który was gorąco zapraszam.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i wszystkich chętnych od godz. 1600. Dzieci przyjmują Komunię św. i zostają na różańcu. Rodziców proszę o pomoc, aby dzieci z naszej parafii uczestniczyły w tegorocznym nabożeństwie różańcowym.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 900 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 830 różaniec święty. W sobotę nie będzie różańca o godz. 1715.
  7. Za tydzień w niedzielę o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Marta Caban, Iwona Dylikowska, Iwona Rembisz oraz Pan Kordian Kęsik. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Jadwidze Styczeń oraz Annie Surman.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Agnieszkę Rudnik, Ilonę Ziora, Katarzynę Rembisz, Agnieszkę Żurek.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.