XXVII Niedziela zwykła (2 października 2022r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1130 spotkanie dzieci i młodzieży z rodzicami wyjeżdżających w listopadzie do Zakopanego.
  2. Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Skorzystajmy z tego czasu łaski. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie (oprócz czwartku) o godz. 1715 oraz w niedziele o godz. 730. Dzieci na różaniec zapraszam w poniedziałek, wtorek, środę i piątek. Gorąco proszę rodziców dzieci z klas III, o obecność waszych dzieci na różańcu. 7 października (w piątek) dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszy św. otrzymają różaniec.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek od godz. 1630. Dzieci w pierwszy piątek dzieci spowiadają się, przyjmują Pana Jezusa do serca i zostają na różańcu. Miesiąc temu nie wszystkie dzieci z klas IV rozpoczęły to piękne nabożeństwo.
  4. 29 października br. chcemy pielgrzymować autokarem do SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ KODEŃSKIEJ – KRÓLOWEJ PODLASIA – MATKI JEDNOŚCI. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy u mnie w zakrystii.
  5. Za tydzień nasza taca gospodarcza.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Alicja Sobala, Henryka Gasiak, Aneta Szyja, Agnieszka Pompa, Patrycja Pompa. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Ilonie Kowalczyk, Natalii Purgal, Zofii Szwengiel, Mirosławie Bedanrek.
    W najbliższy piątek na godz. 1845 prosimy Panie: Danutę Zalas, Elżbietę Musik, Halinę Górniak, Barbarę Wierzchowską.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.