XXVI Niedziela zwykła (29 września 2019r.)

1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.
  2. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie o godz. 1715 oraz w niedziele o godz. 730.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do czwartkowej modlitwy o powołania o godz. 1800 oraz w piątek do udziału we Mszy św. wynagradzającej Bożemu Sercu o godz. 1800. Spowiedź w piątek o godz. 1630. Na spowiedź przychodzą dzieci pierwszokomunijne, oraz dzieci ze starszych klas. Do chorych pojadę w piątek o godz. 800.
  4. Za tydzień rozprowadzana będzie nasza parafialna gazetka.
  5. 12 października (w sobotę) zapraszam na Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Maria Hofman, Barbara Stoparek, Sonia Marchefka, Edyta Książek, Agata Drożdżyńska, Zuzanna Tekiela, Alicja Tekiela oraz Panowie; Sylwester Drożdżyński i Bartosz Tekiela. Za dar serca dziękujemy Paniom: Andżelice Staszowskiej, Ewie Wieczorek i Zenonie Staszowskiej. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 1930 prosimy Panie: Urszulę Benduch, Elżbietę Grzyb, Krystynę Burdach, Annę Nalewajkę.