XXV Niedziela zwykła (22 września 2019r.)

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.
  2. Dzisiaj o godz. 1700 pierwsze powakacyjne spotkanie Akcji Katolickiej. Spotkanie rozpocznie się w kościele.
  3. W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni w dni powszednie od godz. 1800.
  4. Zapraszam do odmawiania dziękczynnego różańca w intencji naszego kościoła. Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 1730.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Szewerda Justyna, Kołodziejczyk Barbara, Górska Agnieszka, Górska Wiktoria, Szyja Marzena, Ścigała Klaudia oraz Pan Szewerda Andrzej. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 1930 prosimy Panie: Sonię Marchefkę, Edytę Książek, Dorotę Drożdżyńską, Ewę Wieczorek.
  6. W tym tygodniu do Pana Boga odszedł śp. Pan Andrzej Frymus z Hutek lat 40.