XXIX Niedziela zwykła (20 października 2019r.)

1. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 1715, a w niedzielę o 730. Przypominam wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami.
  3. Kochani „Świętą i zbawienną jest rzeczą modlić się za zmarłych”. Zapraszam wszystkich do modlitwy wypominkowej za swoich ukochanych zmarłych. Wychodząc z kościoła pod chórem możemy zabrać kartki na których wypiszemy swoich zmarłych.
  4. W związku z organizacją biegu „Szybka piątka w Konopiskach” Gmina Konopiska informuje, że w dniu 27 października (tj. za tydzień w niedzielę) w godzinach od 1130 do 1230 będzie zamknięta droga w miejscowości Jamki i Kowale. Za utrudnienia przepraszamy.
  5. Jak co roku przy naszym cmentarzu będą sprzedawane kwiaty.
  6. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wczoraj pomogli przy porządkach w ogrodzie na placu kościelnym. Dziękuje Paniom: Barbarze Marchwińskiej, Agnieszce Fac, Joannie Trzepizur, Natalii Trzepizur, Aleksandrze Głębockiej oraz Panom: Przemysławowi Cierpiał, Mirosławowi Stoparek, Wiesławowi Stoparek, Rafałowi Lis, Januszowi Maj, Piotrowi Marchwińskiemu, Cezaremu Ciuk, Edwardowi Szyja, Przemysławowi Kuc, Dariuszowi Zych, Rafałowi Przybyłowicz, Arturowi Dawczyk, Bartoszowi Chamala, Pawłowi Kubaj.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Szczerbak Henryka, Kowal Bożena, Sykuła Monika, Badora Małgorzata, Sirek Natalia oraz Sykuła Lena. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Nowak Halinie i Dryi Danucie.
    W najbliższy piątek na godz. 1930 prosimy Panie: Pełkę Dorotę, Machoń Beatę, Kowalczyk Annę, Czaję Halinę.
  8. W tym tygodniu odszedł do Pana Boga śp. Pan Andrzej Kamiński l. 67 z Rększowic. Pogrzeb Pana Andrzeja odbędzie się we wtorek o godz. 1400.