XXIII Niedziela zwykła (4 września 2022r.)

1. W poniedziałek o godz. 1900 spotkanie ministrantów i kandydatów. Wszystkich chłopców, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu zapraszam.
  2. W piątek o godz. 1900 spotkanie scholi dziecięcej. Wszystkie chętne dziewczynki zapraszam do śpiewania.
  3. Msze św. w czwartki będą rano o godz. 700. Msze będą odprawiane za Parafian. W najbliższy czwartek święto Narodzenia NMP zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy św. poświęcenie ziarna i wszelkich nasion do siewu. Msza św. o godz. 700.
  4. Msze św. dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 1130.
  5. Różaniec św. za naszą Parafię w tygodniu o godz. 1730.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 1130. Na to spotkanie zapraszam młodzież i rodziców młodzieży. Do Sakramentu Bierzmowania przygotowują się klasy VI, VII, VIII szkoły podstawowej oraz I i II szkoły średniej.
  7. Koszt pielgrzymki do Lichenia i Torunia to 130 zł. Wyjeżdżamy 17 września (w sobotę) z parkingu o godz. 400. Zabieramy ze sobą prowiant suchy.
  8. 18 września (w niedzielę popołudniu) z racji święta św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży na hali sportowej w Hutkach chcemy rozegrać turniej w tenisa stołowego. W turnieju mogą uczestniczyć dzieci ze szkoły podstawowej oraz dorośli. Zapisy na turniej odbędą się za tydzień po Mszy św. o godz. 1130.
  9. Za tydzień nasza taca gospodarcza.
  10. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Danuta Muś, Natalia Muś, Lilianna Muś, Grażyna Truszczyńska, Halina Kowalska, Izabela Kowalska, Bożena Rogacz oraz Panowie: Zdzisław Muś, Kamil Muś, Grzegorz Truszczyński, Mariusz Kowalski, Patryk Kowalski, Jakub Kowalski. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Pelagii Muś.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Edytę Wieczorek, Ewę Rafalik, Donatę Sikorską, Helenę Ociepa.
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.