XXIV Niedziela zwykła (11 września 2022r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1130 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Na to spotkanie zapraszam młodzież i rodziców młodzieży. Do Sakramentu Bierzmowania przygotowują się klasy VI, VII, VIII szkoły podstawowej oraz I i II szkoły średniej.
  2. We wtorek 13 września będziemy przeżywać 35 Rocznicę Konsekracji naszego Kościoła i nabożeństwo fatimskie. O godz. 1730 – różaniec św. O godz. 1800 – Msza św. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej. Gorąco zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę.
  3. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Świąteczna Eucharystia w naszym kościele o godz. 1700 i 1730.
  4. W środę zapraszamy scholę dziecięcą, ministrantów, dzieci i młodzież z parafii na ognisko. Ognisko za plebanią. Dla dzieci i młodzieży będą przygotowane kiełbaski.
  5. W czwartek Msza św. za Parafian o godz. 700.
  6. Wyjazd do Lichenia i Torunia w najbliższą sobotę z parkingu o godz. 400. Autobus przy szkole na Hutkach będzie o godz. 350. Zabieramy ze sobą prowiant suchy.
  7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 1130 dzieci z klas III z rodzicami złożą deklaracje rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  8. Turniej w tenisa stołowego za tydzień w niedzielę rozpocznie się o godz. 1500 na hali sportowej w Hutkach. Zapraszamy gorąco i serdecznie wszystkich do udziału i kibicowania.
  9. Od 1 X 2022 r. będę przyjmował intencje mszalne na rok 2022.
  10. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Ewa Rafalik, Donata Sikorska, Edyta Wieczorek, Angelika Jaworska. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Martę Janowską, Jadwigę Łapacz, Małgorzatę Kozioł, Mariolę Krawczyk.
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.