XVII Niedziela zwykła (28 lipca 2019r.)

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary, które będą składane przy okazji poświęcania pojazdów zostaną przekazane na prace wykonywane na małym parkingu. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek dla wszystkich od godz. 1700. Do chorych pojadę w piątek o godz. 800.
  3. W czwartek 1 sierpnia wspominamy rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Za poległych w walce o wolność Ojczyzny zapraszam na Mszę Świętą o godz. 1800.
  4. Wkrótce rozpoczynamy sierpień, który w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego wyrzeczenia.
  5. Bardzo dziękuje za dar serca na pomnik Jana Pawła II – ofiara bezimienna z Kolonii Hutek 50 zł; – ofiara bezimienna z Hutek – ofiara 100 zł; rodzinie pana Organisty – ofiara 200 zł.
  6. Zapraszam do odmawiania różańca w naszym kościele. Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 1730.
  7. Nasza parafialna gazetka będzie drukowana i rozprowadzana od 1 września.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Aurelia Pakuła, Romualda Szwengiel, Jadwiga Lipska, Zuzanna Lipska, Katarzyna Lis, Natalia Lis oraz Panowie: Rafał Lis i Bartosz Lis. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Państwu Jadwidze i Mirosławowi Jagoda oraz Państwu Bogusławie i Markowi Minkina.
    W najbliższy piątek na godz. 1845 prosimy Panie: Donatę Klabisz, Katarzynę Klabisz, Dorotę Klecha, Sylwię Kamińską.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Pana Zygmunta Szein l. 84 z Hutek.