XVII Niedziela zwykła (25 lipca 2021r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj ze mną pielgrzymowali autokarem po pięknych sanktuariach naszej diecezji. Dziękuję za wspólną modlitwę, spędzony miło czas i za złożone ofiary. 28 sierpnia br. chcemy pielgrzymować do Bazyliki w Krzeszowie (pocysterskie opactwo), Bazyliki Nawiedzenia NMP w Wambierzycach i Kaplicy Czaszek w Kudowie Zdrój. Zapisy u mnie w zakrystii.
  2. Dzisiaj z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. Dar serca składany przy tej okazji będzie przekazany na budowę naszego parkingu. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Jutro Msza św o godz. 1800 w intencji bractwa św. Anny. Pół godziny wcześniej różaniec św.
  4. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Karolina Zalas, Lidia Ślęzak, Aleksandra Ślęzak oraz Panowie: Damian Pyrkosz i Krzysztof Zalas. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Janinie Urbańskiej, Halinie Kamińskiej, Katarzynie Pyrkosz, Barbarze Bazan.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Bożenę Ślęzak, Beatę Krawczyk, Jadwigę Zych, Bożenę Banasiak.