XVI Niedziela zwykła (19 lipca 2020r.)

1. W środę Msza św. za Parafian. Zapraszam do uczestnictwa
  2. W sobotę 25 lipca, obchodzimy święto Świętego Jakuba Apostoła. Tego samego dnia czcimy też Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo i poświęcenie kierowców i pojazdów. Ofiary, które będą składane przy okazji poświęcania pojazdów zostaną przekazane na wybudowanie ołtarzy NMP Nieustającej Pomocy i św. Jana Pawła II. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W niedzielę, 26 lipca, liturgiczne wspomnienie świętych Anny i Joachima – rodziców Najświętszej Maryi Panny. O godz. 1130 Msza św. w intencji członkiń Bractwa św. Anny. Zapraszam wszystkich czcicieli Świętej Anny.
  4. Za tydzień w niedzielę (z racji 26 dnia miesiąca) zapraszam na godz. 2030 na nabożeństwo, które duchowo nas przygotowuje do przyjęcia relikwii św. Jana Pawła II. Nabożeństwo przy figurze Matki Bożej na placu kościelnym
  5. Różaniec w naszym Sanktuarium od poniedziałku do piątku o godz. 1730. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Zapraszam do nabycia plakatu św. Jana Pawła II, który wywiesimy w oknach naszych domów na 13 września 2020 r.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Alicja Purgal, Iwona Olszewska, Dorota Grzyb oraz Panowie: Norbert Staniec i Marcin Cierpiał. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Genowefie Nowak, Marii Dawczyk, Zofii Purgal, Elżbiecie Cierpiał.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Jolantę Kamińską, Renatę Benduch, Iwonę Nowak, Magdalenę Urbańską.