XV Niedziela zwykła (11 lipca 2021r.)

1. W okresie wakacyjnym, urlopów, odpoczynku gromadzimy się na Eucharystii, by ze źródła, jakim jest Bóg, zaczerpnąć siły i przyjąć wszelkie dary i łaski dla nas przygotowane. Niezależnie od różnych sytuacji, które pojawiają się na drodze naszej wiary, odkrywamy, że Bóg nigdy nie zmienia swojego wyboru i zawsze przerzuca mosty między sobą, a naszym życiem, posyła do nas proroków, abyśmy przez odnawianie przymierza zawsze byli Jego wybranym narodem.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Porządek nabożeństwa:
    o godz. 1730 – Różaniec święty;
    godz. 1800 – Eucharystia;
    po Mszy św. procesja wokół świątyni z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
    Gorąca serdecznie zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę.
  3. Kochani 24 lipca pielgrzymując autokarem chcemy pielgrzymować nawiedzić miejsca: kościół Najwyższego i Wiecznego Kapłana Jezusa Chrystusa w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, Sanktuarium Pasyjno – Maryjne w Wąsoszu Górnym, Sanktuarium NMP Dankowskiej w Dankowie, Sanktuarium Pasyjno – Maryjne Kalwaryjskiej Matki Zawierzenia na Kalwarii w Praszce. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.
  4. W najbliższy piątek do posprzątania naszego kościoła na godz. 1830 prosimy Panie: Danutę Zalas, Elżbietę Musik, Halinę Górniak, Zdzisławę Knop.
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Pani Małgorzata Banasiak l. 49 z Rększowic i śp. Pan Gabriel Kamiński l 54 z Hutek. Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości. Pomódlmy się za nich. Wieczny odpoczynek (x3)