XIV Niedziela zwykła (4 lipca 2021r.)

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii. Niech to będzie błogosławiony czas dla nas.
  2. W sobotę na godz. 1000 zapraszam dzieci na warsztaty z Panem Bogiem.
  3. Za tydzień nasza taca gospodarcza.
  4. 24 lipca br (w sobotę) chcemy pielgrzymować autokarem po naszych diecezjalnych sanktuariach. Zapisy u mnie w zakrystii.
  5. W najbliższy piątek na godz. 1830 do posprzątania naszego kościoła prosimy Panie: Anetę Szyja, Sylwię Rogacz, Joannę Janowską, Ewelinę Kicińską.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Pani Stanisława Szein l. 83 z Hutek i śp. Pan Czesław Mituła l. 73 z Hutek. Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości. Wieczny odpoczynek … (x3)