VI Niedziela zwykła (12 lutego 2023r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1130 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież przynosi na spotkanie żółte książeczki.
  2. Jutro o godz. 1830 w kościele spotkanie ministrantów i kandydatów. Zapraszam nowych chłopców, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu.
  3. Jutro o godz. 1915 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W czwartek nie będzie Mszy św.
  5. W dniach od 26 do 30 czerwca br. Parafia pragnie zorganizować wakacje z Panem Jezusem dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Koszt wyjazdu to 570 zł. W cenie wliczone są; noclegi, jedzenie, ubezpieczenie, bilety na szlaki górskie, bilet na basen oraz na wesołe miasteczko w Rabce Zdrój. Z gazetek parafialnych i innych cegiełek, które będą rozprowadzanie w najbliższym czasie, chcemy ufundować autokar dla dzieci.
    Więcej informacji u ks. Proboszcza.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Teresa Brzoza, Halina Eljasińska, Ewelina Głębocka, Elżbieta Szlacheta oraz Panowie: Mieczysław Brzoza i Sebastian Szlacheta. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Klaudię Polak, Olgę Jagusiak, Annę Mrozek, Renatę Caban, Zenonę Skrońską.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  8. W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł śp. Pan Wiesław Polaczek l. 75 z Kolonii Hutek. Pomódlmy się w Jego intencji. Wieczny odpoczynek … (x3)