V Niedziela zwykła (5 lutego 2023r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegły czwartek pomogli mi posprzątać dekoracje świąteczne.
  2. Wczoraj z dziećmi i rodzicami byliśmy na łyżwach w Częstochowie. Było nas 43 osoby. Bardzo dziękuję dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas. Było bardzo miło.
  3. W sobotę Dzień Chorego. Na Mszę św. o godz. 1800 zapraszam wszystkich chorych i cierpiących.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1130 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież przynosi na spotkanie żółte książeczki.
  5. Za tydzień nasza taca gospodarcza, która zostanie przekazana na zapłacenie faktur za ogrzewanie w kościele (za miesiące październik, listopad, grudzień). Za złożony dar serca składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Dorota Hazy, Joanna Hazy, Halina Motłoch, Jolanta Pakulska. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom Otylii Jakubowskiej, Pauli Jagusiak, Beacie Leśniczek oraz Państwu Katarzynie i Przemysławowi Cierpiał.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie z Hutek Góry.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.