VII Niedziela zwykła (19 lutego 2023r.)

1. W środę Popielec, którym rozpoczniemy Wielki Post. To czas wyciszenia i głębszej refleksji nad swoim życiem, jego celem i codziennością. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Msze Święte o godz. 900; 1800; 1930. W środę o godz. 900 Msza św. od uczestników pogrzebu za naszych kochanych zmarłych.
  2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 1730. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530 gorzkie żale.
  3. Za miesiąc taca gospodarcza z której zapłacimy faktury za styczeń, luty i marzec. Przypominam, że od kwietnia do sierpnia tace gospodarcze będą zawieszone. Przy tej okazji bardzo dziękuje za każdy dar serca. Niech Pan Jezus wam wszystkim kochani błogosławi 🙂 .
  4. Za tydzień do puszki będziemy zbierać ofiary dla poszkodowanych w Turcji i w Syrii.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Olga Jagusiak, Anna Mrozek oraz Panowie: Wojciech Mrozek i Jakub Jagusiak. Bóg zapłać za waszą pracę i złożony dar serca.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Martę Muś, Annę Florczyk, Monikę Benduch oraz Pana Dariusza Zycha.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  7. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszła śp. Pani Zenona Ciuk l. 62 z Hutek. Pomódlmy się w Jej intencji. Wieczny odpoczynek … (x3)