V Niedziela Wielkiego Postu (17 marca 2024r.)

1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje. Oto program na czas przemiany naszych sumień i serc:
    Niedziela – 17 marca 2024 r

730     – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

800   – Msza św. z nauką ogólną.

1000 – Msza św. z nauką ogólną.

1130 – Msza św. z nauką dla dzieci szkoły podstawowej (klasy od I do VIII) i z przedszkola z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

1530 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1600 – Msza św. z nauką ogólną

Poniedziałek – 18 marca 2024 r

900   – Msza św. z nauką ogólną.

1015 – Spotkanie rekolekcyjne dla uczniów szkół podstawowych (IV- VIII)

1130   – Spotkanie rekolekcyjne dla uczniów szkół podstawowych (0 – III) i przedszkoli

1330 – Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną (rodzina zgłasza adres chorego u księdza Proboszcza)

1730 – Różaniec rekolekcyjny.

1800 – Msza św. z nauką ogólną.

Wtorek – 19 marca 2024 r (Dzień Sakramentu Pokuty)

815   – Spowiedź św.

900    – Msza św. z nauką ogólną.

1015   – Spowiedź św. i Msza św. dla uczniów szkół podstawowych (IV- VIII)

1130   – Msza św. dla uczniów szkół podstawowych (0 – III) i przedszkoli

1730   – Spowiedź św.

1800    – Msza św. z nauką ogólną.

1900    – Spowiedź św.

1930   – Msza św. z nauką ogólną

Zapraszam na spotkania z Panem Jezusem. Niech ten czas będzie w naszych domach ożywieniem naszej wiary, powrotem w ramiona miłosiernego Boga, naprawieniem wyrządzonych krzywd Bogu i bliźniemu. Program jest wywieszony w gablocie pod chórem i wydrukowany w naszej gazetce parafialnej.

2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegły piątek uczestniczyli ze mną w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
  3. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Magdalena Urbańska, Klaudia Urbańska, Zenona Górniak, Dorota Szymczyk. Bóg zapłać za waszą pracę i ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Aldonie Górniak, Bronisławie Kurdek, Iwonie Nowak, Alinie Kwas, Danucie Szymczyk, Elżbiecie Cierpiał, Wiesławie Benduch.
    W najbliższy piątek na godz. 1845 prosimy Panie: Annę Śmietana, Emilię Leśniczek, Agnieszkę Całus, Wiolettę Jakubowską.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  5. W tym tygodniu odeszły do Pana: śp. Pani Teresa Wilczek l. 81 z Hutek i Pani Janina Kamińska l 94 z Hutek. Pomódlmy się za nie. Wieczny odpoczynek … (x3)