IV Niedziela Wielkiego Postu (10 marca 2024r.)

1. Zapraszam dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 1530.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę i obecność w ubiegły piątek na drodze krzyżowej po Rększowicach. Dziękuję Panom, którzy rozwozili krzyże na poszczególne stacje, a później je posprzątali. Dziękuję naszym Braciom Strażakom, którzy zabezpieczali ruch drogowy w czasie nabożeństwa. Dziękuję wszystkim Gospodarzom, którzy przystroili krzyże. Niech wszystkim wynagrodzi i błogosławi z serca Chrystus Pan.
  3. W tym tygodniu Msze św. w naszym kościele o godz. 1630 oprócz piątku. W piątek godz. 1730 Droga Krzyżowa a o godz. 1800 Msza św.
  4. Za tydzień w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje. Niech ten święty czas będzie w naszych domach ożywieniem naszej wiary, powrotem w ramiona miłosiernego Boga, naprawieniem wyrządzonych krzywd Bogu i bliźniemu. Program rekolekcji na niedzielę.
    Niedziela – 17 marca 2024 r730     – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

800   – Msza św. z nauką ogólną.

1000 – Msza św. z nauką ogólną.

1130 – Msza św. z nauką dla dzieci szkoły podstawowej (klasy od I do VIII) i przedszkola.

Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie przychodzą również uczniowie z klas I szkoły średniej.

1530 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1600 – Msza św. z nauką ogólną

Ciąg dalszy programu rekolekcji podam za tydzień. Program jest wywieszony w gablocie pod chórem i wydrukowany w naszej gazetce parafialnej.

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1130 koncert pasyjny chóru męskiego „Pochodnia” na który serdecznie zapraszamy. Koncert pod patronatem wójta gminy Konopiska Pana Jerzego Żurka.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Iwona Olszewska, Alicja Purgal, Dorota Grzyb oraz Pan Marcin Cierpiał. Bóg zapłać za waszą pracę i ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Marii Dawczyk i Dianie Staniec.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Jolantę Kamińską, Renatę Benduch, Magdalenę Urbańską, Aldonę Górniak.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.