IV Niedziela zwykła (3 lutego 2019r.)

1. Ogłoszenie Komitetu protestacyjnego

Nie dla oczyszczalni ścieków przemysłowych w Hutkach”.

„W dniu 10 lutego 2019 r. (najbliższa niedziela) o godz. 1430 w budynku OSP w Hutkach odbędzie się zgromadzenie mieszkańców Hutek i Rększowic. Relacja telewizyjna z wydarzenia będzie transmitowana na żywo. Celem zgromadzenia jest zamanifestowanie oburzenia i sprzeciwu wobec planów budowy tak zwanej przemysłowej oczyszczalni ścieków w Hutkach.

Drodzy mieszkańcy – nie bądźmy obojętni, swoją obecnością wesprzyjcie nas w naszych działaniach, gdyż tylko wspólnie możemy zablokować kontrowersyjną wyżej wymienioną inwestycję.

1. Kochani w dniach od 3 do 10 lipca br. chcemy pielgrzymować autokarem do Bośni i Hercegowiny do Medjugorie oraz do miejsc świętych na Chorwacji. Zapisy u mnie w zakrystii..
  1. Za tydzień nasza taca gospodarcza
  1. Zapraszam do nabycia naszej parafialnej gazetki, a w niej: Modlitwa o odrodzenie małżeństwa, Litania małżonków oraz artykuł na temat Sakramentalności małżeństwa.
  1. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Iwona Kuśmierska, Katarzyna Kuśmierska, Iwona Domagała, Katarzyna Gonera, Henryka Klama, Izabela Klama oraz Pan Zbigniew Kuśmierski. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Hannie Ociepa.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Edytę Kamińską, Wiolettę Turos, Hannę Polak, Iwonę Ziaja.