III Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2024r.)

1. Zapraszam dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 1530.
  2. W czwartek chcemy po raz trzeci pieszo pielgrzymować na Jasną Górę. Zbiórka przy pomniku Jana Pawła II o godz. 1645. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  3. W najbliższy piątek zapraszam wszystkich na naszą plenerową drogę krzyżową. Tym razem po Rększowicach. Rozpoczęcie drogi krzyżowej o godz. 1800 przy krzyżu na placu kościelnym. Rozważając stacje drogi krzyżowej naszego Pana Jezusa Chrystusa przejdziemy przez Rększowice w stronę Nierady. Ostatnia stacja drogi krzyżowej przy krzyżu przy Państwie Brusz. Proszę zabrać ze sobą świece. Wynagradzajmy Jezusowi za grzechy, którymi zraniliśmy Jego Boskie Serca w tegorocznym Wielkim Poście. W piątek Msza św. o godz. 1700.
  4. W piątek, 8 marca, będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Chcemy pamiętać o naszych Panie i modlić się za nie, bo w większości od nich zależy szczęście w rodzinach i w domach. Jest taki pomysł żeby w czasie drogi krzyżowej krzyż niosły Panie.
  5. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Zaplanujmy ten święty czas. Program rekolekcji zostanie podany za tydzień. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się za dwa tygodnie podczas rekolekcji.
  6. Za tydzień nasza taca gospodarcza
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Donata Badora, Agata Badora, Urszula Pijet, Aleksandra Bazan, Ewelina Kuśmierz, Julia Badora oraz Pan Szymon Badora. Bóg zapłać za waszą pracę i ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 2000 prosimy Panie: Alicję Purgal, Dianę Staniec, Dorotę Grzyb oraz Pana Marcina Cierpiał.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.