III Niedziela zwykła (23 stycznia 2022r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę w ubiegły czwartek na Mszy świętej. Dziękuję za życzenia imieninowe złożone osobiście i telefonicznie. Dziękuję za pamięć, życzliwość, modlitwę. Niech wam wszystkim Bóg wynagrodzi i błogosławi z serca.
  2. Kochani w tym tygodniu Msze św. za ks. Prałata Stefana Jachimczaka będą odprawiane o godz. 1800. Gorąco zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Niech dobry Bóg wam wynagrodzi i błogosławi za waszą hojność i otwarte serce.
  4. Kochani w ubiegły poniedziałek odbyło się spotkanie w Kościele na temat spalonej kapliczki w Hutkach. Podjęliśmy decyzję, że wyremontujemy kapliczkę. Potrzebujemy na ten cel fundusze. Każdy z nas może wesprzeć remont kapliczki. Oto kilka propozycji:
    • 29 stycznia (w sobotę) strażacy z OSP z Hutek przejdą po Hutkach i będą zbierali dobrowolne ofiary. Ofiary będą wpisywane do zeszytu.

Bardzo dziękuję strażakom z OSP Hutki za posprzątanie kapliczki po pożarze.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 1130 (tak ok 1210) zapraszam na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu naszej gminnej orkiestry.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Dorota Bączyńska, Dorota Bączyńska, Sylwia Bączyńska, Patrycja Bączyńska, Nina Badora, Renata Cierpiał oraz Panowie: Robert Bączyński, Krzysztof Bączyński. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Zuzannie Jakubowskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Mariolę Kukuła, Katarzynę Lis, Sylwię Kołtun, Romualdę Szwyngiel.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.