II Niedziela zwykła (16 stycznia 2022r.)

1. Kochani w naszej parafii trwa jeszcze kolęda. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu trwali ze mną na modlitwie. Na zakończenie kolędy w naszej parafii zapraszam:
    17 stycznia 2022 r.  – (poniedziałek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Rększowic od rodziny Marty i Marcina Żurków (przy drodze na Jamki) i od krzyża do plebani
  2. Następna taca gospodarcza 13 lutego br.
  3. Bardzo dziękuję wam kochani Parafianie za wasz dar serca. Niech dobry Bóg wam wynagrodzi i błogosławi za waszą hojność i otwarte serce.
  4. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Aneta Grabowska, Bożena Henkiel, Anna Ślimak, Anna Szczerbak, Kasia Szczerbak oraz Pan Marian Szczerbak. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Leokadii Grabowskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Dorotę Bączyńską, Ninę Badora, Renatę Cierpiał.
  5. W najbliższy czwartek zapraszam was kochani na Msze św. o godz. 1800 gdzie będziemy modlić do Pana Boga przez wstawiennictwo św. Sebastiana – patrona ks. Proboszcza. Kto ma życzenie w czwartek zapraszam do wspólnej modlitwy 🙂
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.