II Niedziela Wielkiego Postu (25 lutego 2024r.)

1. Zapraszam dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 1530 a w piątek na nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 1730.
  2. Jutro o godz.1830 spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów, a w piątek o godz. 1900 spotkanie dla scholki parafialnej. Wszystkie nowe chętne dzieci zapraszamy.
  3. We wtorek ze scholką i ministrantami wyjeżdżamy na kręgle do Aleksandrii. Zbiorka na parkingu o godz. 1830.
  4. W najbliższy czwartek chcemy po raz drugi pieszo pielgrzymować na Jasną Górę. Zbiórka przy pomniku Jana Pawła II o godz. 1645. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek od godz. 1630. Dzieci się spowiadają, przyjmują Pana Jezusa do swoich serc i zostają na drodze krzyżowej. W pierwszą sobotę różaniec o godz. 830, a godz. 900 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Wieczorem nie będzie Mszy św.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Państwo Małgorzata i Janusz Błaszak. Bóg zapłać za waszą pracę i ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Beacie Leśniczek.
    W najbliższy piątek na godz. 1845 prosimy Panie: Urszulę Pijet, Donatę Badora, Agatę Badora, Ewelinę Kuśmierz.
  7. W tym tygodniu do Pana Boga odeszła śp. Pani Alfreda Krawczyk l. 91 z Hutek. Pomódlmy się w Jej intnecji. Wieczny odpoczynek … (x3)
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.