Święto Chrztu Pańskiego (9 stycznia 2022r.)

1. Kochani w naszej parafii trwa kolęda. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu trwali ze mną na modlitwie. Zapraszam następne rodziny do naszego Sanktuarium na Msze św. i adorację Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, aby podziękować Panu Jezusowi za wszelkie dobro prosić Go o Jego błogosławieństwo.
    Oto program kolędy na ten tydzień:
    10 stycznia 2022 r.  – (poniedziałek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców od rodziny Rogaczów do rodziny Bakotów
    11 stycznia 2022 r.  – (wtorek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Rększowic: od rodziny Haczyków do rodziny Anny i Marka Krawczyków
    12 stycznia 2022 r.  – (środa)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Rększowic: od rodziny Haładajów i pani Marioli Szwengiel do rodziny Gromadzkich
    13 stycznia 2022 r.  – (czwartek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Rększowic: od rodziny Iwony i Andrzeja Cierpiałów do rodziny Alicji i Jerzego Żurków
    14 stycznia 2022 r.  – (piątek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Rększowic: od rodziny Jadwigi i Stanisława Górniak do rodziny Klimczaków oraz w intencji mieszkańców od rodziny Ścigałów i Ziajów do Pani Marii Gasiak
    15 stycznia 2022 r.  – (sobota)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Kolonii Hutki i Rększowic do plebani oraz w intencji mieszkańców Rększowic pod górą, Rększowic ul Zjazdowa (dawne Ługi) Rększowic pod Łaźcem, Tartak.
  2. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Bożena Kamińska, Teresa Kamińska, Emilia Kwapisz, Magdalena Filipczyk. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Anetę Grabowską, Bożenę Henkiel, Annę Ślimak, Annę Szczerbak;
  3. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: śp. Pani Helena Górecka l. 88 z Rększowic. Pomódlmy się w jej intencji. Wieczny odpoczynek … (x3)
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.