XXXIII Niedziela zwykła (17 listopada 2019r.)

1. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. We wtorek o godz. 1730 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.
  4. Kochani w dniach od 8 do 15 lipca 2020 roku chcemy pielgrzymować samolotem do Izraela. W Ziemi Świętej chcemy nawiedzić m. in. takie miejsca jak: Betlejem, Jerozolima, Cezarea Nadmorska, Karmel, Nazaret, Kana Galilejska, Jezioro Galilejskie, Góra Tabor, Jerycho, Morze Martwe. Więcej informacji u mnie w zakrystii.
  5. Zapraszam wszystkich chętnych do odmawiania różańca w naszym kościele. Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 1630.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Jolanta Stoparek, Olga Koloch, Katarzyna Wolska – Radecka, Anna Wolska, Paulina Wolska oraz Panowie: Wiesław Stoparek, Mirosław Koloch, Tomasz Wolski, Radosław Radecki. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Janinie Stoparek, Stanisławie Haładaj, Zofii Ceglarek.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Katarzynę Piwek, Anetę Janik, Marię Górecką, Agnieszkę Kamińską.