Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (24 listopada 2019r.)

1. We wtorek o godz. 1830 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  2. Za tydzień rozpoczniemy czas Adwentu. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo nastawieni, abyśmy jak najlepiej przygotowali się do 23 grudnia i do świąt Bożego Narodzenia.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 będą poświęcone opłatki wigilijne. Po obrzędzie poświęcenia ministranci i młodzież z naszej parafii przyniosą opłatki do każdej rodziny.
  4. Za tydzień w niedzielę serdecznie zapraszam na godz. 1800 do naszego kościoła na Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  5. Kochani w dniach od 8 do 15 lipca 2020 roku chcemy pielgrzymować samolotem do Izraela. Więcej informacji u mnie w zakrystii.
  6. Zapraszam wszystkich chętnych do odmawiania różańca w naszym kościele. Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 1630.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Katarzyna Piwek, Aneta Janik, Joanna Kocik, Maria Górecka, Agnieszka Kamińska, Emilia Kamińska oraz Panowie: Eryk Kocik, Igor Kamiński. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Stefanii Młyńczyk, Teresie Lisowskiej, Irenie Bazan, Irenie Kamińskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Beatę Zych, Iwonę Maj, Wiolettę Lazar, Martę Ciuruś.
  8. W tym tygodniu do Pana Boga odszedł: śp. Pan Andrzej Ernt z Hutek l 66.