XXXII Niedziela zwykła (7 listopada 2021r.)

1. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. Jutro ostatni dzień oktawy modlitwy za zmarłych. Różaniec z wypominkami oktawalnymi o godz. 1530, a Msza św. o godz. 1600. Tego dnia modlić się będziemy m.in. za zmarłych naszych parafian, którzy odeszli do Domu Boga Ojca od 1 XI 2020 do 1 XI 2021 r. W tym czasie odeszli od nas śp: Henryk Dawczyk, Agnieszka Morawiec, Zofia Badora, Edward Szyja, Marek Turek, Józef Muś, Helena Ziaja, Zygmunt Jakubowski, Daniela Froch, Józef Badora, Jerzy Wąsowicz, Robert Górniak, Alfreda Harabas, Genowefa Żurek, Waleria Kamińska, Irena Ziaja, Jadwiga Badora, Stanisława Burzak, Alojzy Potrawka, Maria Henkiel, Józefa Górniak, Henryk Ziaja, Helena Cierniak, Marian Bandura, Stanisława Szein, Czesław Mituła, Małgorzata Banasiak, Gabriel Kamiński, Sylwester Klama, Grzegorz Wieczorek, Irena Badora, Jan Skalik, Halina Kozakiewicz, Edmund Dawczyk;
  3. Do końca listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.
  4. W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości.
  5. Za tydzień nasza taca gospodarcza.00
  6. Msze św w tygodniu w naszym kościele przez cały rok o godz. 1800.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Dorota Szymczyk, Wiesława Polaczek. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujmy Pani Danucie Szymczyk. W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Bożenę Badora, Emilię Leśniczek, Janinę Ociepa.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.