VII Niedziela zwykła (24 lutego 2019r.)

1. Bardzo dziękuje wszystkim dzieciom, młodzieży i rodzicom z naszej Parafii, którzy wzięli udział w tegorocznych feriach zimowych w Poroninie. Było nas wszystkich razem na I i II turnusie 71 osoby. Dziękuje za wspólną codzienną Eucharystię, modlitwę oraz wspólną zabawę.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek od godz. 800 pojadę do chorych parafian z Komunią św. W pierwszy piątek Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 1700. Dzieci przyjdą na godz. 1600. Przypominam o comiesięcznej spowiedzi dzieciom ze starszy klas szkoły podstawowej i młodzieży z gimnazjum.
  1. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.
  1. W tym tygodniu rozpoczynają się spotkania duszpasterskie:

Środa godz. 1730 – spotkanie kandydatów na ministrantów

Środa godz. 1815 – spotkanie lektorów

Czwartek godz. 1730 – spotkanie dla ministrantów choralistów

Piątek godz. 1745 – spotkanie dziecięcej scholii parafialnej

Niedziela godz. 1700 – spotkanie Akcji Katolickiej

1. Dwa tygodnie temu na tzw. „tacę gospodarczą” złożono ofiarę 6640 zł. Całość wypłaciłem firmie Climatek. Nasz dług to 18820 zł. Bóg zapłać kochani za wasz dar serca. Następna taca gospodarcza będzie w drugą niedzielę marca tj. 10 marca.
  1. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Teresa Muś, Anna Henkiel, Monika Nierobiś, Dorota Nowak. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Zofii Sikora.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Barbarę Krupińską, Annę Henkiel, Wiolettę Sokołowską.
  1. W tym tygodniu do Pana Boga odeszli: śp. Pan Zdzisław Nawrocki z Rększowic lat 66 i Pani Longina Kamińska z Hutek lat 67.