VI Niedziela Wielkanocna (22 maja 2022r.)

1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 730. Gorąco zapraszam.
  2. W poniedziałek o godz. 1830 spotkanie dla wszystkich ministrantów i kandydatów.
  3. W czwartek 26 maja – Dzień Matki. To dzięki matkom żyjemy, to one troszczyły się i stale troszczą, o nas, z ojcami kształtują naszą osobowość. Na Mszy Świętej o godz. 1800 będziemy modlić za wszystkie mamy z naszej parafii i prosić, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały niezwykłą misję miłości wobec każdego człowieka, dzięki której człowiek nigdy nie pogubi się we współczesnym świecie. Serdecznie zapraszam mamy na wspólną modlitwę.
  4. W piątek o godz. 1845 spotkanie naszej parafialnej scholii
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Jolanta Stoparek, Bożena Czaja, Alina Wolska, Anna Wolska oraz Panowie: Wiesław Stoparek, Kamil Stoparek, Tomasz Wolski, Grzegorz Wolski. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Stanisławie Haładaj.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Olgę Koloch. Katarzynę Piwek, Anetę Janik, Marię Górecką.