V Niedziela Wielkanocna (15 maja 2022r.)

1. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi przygotować misję święte i jubileusz naszej parafii. Pozwólcie, że nie będę wymieniał tych osób z imienia i nazwiska, bo byłoby ich bardzo dużo, ale z serca wszystkim bardzo dziękuję. Dziękuję za wspólną modlitwę, za trwanie przy Chrystusowym krzyżu w czasie misji i dziękczynienie Panu Bogu za kościół w Rększowicach. Dziękuję za wszystkie złożone ofiary – za wasz dar serca, który został przeznaczony na przygotowanie misji i jubileuszu. Niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi i błogosławi za trud i poświęcenie.
  2. Nabożeństwa majowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 730. Gorąco zapraszam.
  3. Za tydzień o godz. 1000 rocznica pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Próba dzieci z klas IV w najbliższą środę o godz. 1900.
  4. Ofiary, które zbierane były do puszki pod chórem w dniach 1 i 3 maja dla naszej parafianki,  przekazałem tej Pani. Bardzo dziękuję za wasze otwarte serca.
  5. Zapraszam do nabycia katolickiego tygodnika Niedziela, w którym jest artykuł na temat naszej parafii z racji jubileuszu kościoła w Rększowicach.
  6. Bardzo dziękuję Pani Kasi – naszej katechetce – za przygotowanie dzieci do I Komunii św. – duchowo w serduszku na lekcjach religii i na zewnątrz podczas prób w kościele. Bardzo dziękuję Panu Organiście za przygotowanie dzieci do dzisiejszej Uroczystości. Pani Katechetce i Panu Organiście niech Pan Jezus z serca błogosławi i wynagrodzi.
  7. Bardzo dziękuję wam kochani Rodzice dzieci pierwszokomunijnych za waszą troskę i miłość, za to, że troszczycie się również o zbawienia waszego ukochanego skarbu (syna, córki). Dziękuję wam za cały rok, za wszystkie spotkania na Mszach św., nabożeństwach, konferencjach, dziękuję za pomoc w roznoszeniu opłatków po parafii, za zbieranie ofiar na kwiaty do groby, za pomoc w posprzątaniu kościoła i placu kościelnego przed misjami i przed dzisiejszą Uroczystością. Dziękuję za wasz dar serca, który przekazaliście na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  8. W najbliższy piątek na godz. 1900 do posprzątania naszego kościoła prosimy Panie: Henrykę Zuchmantowicz, Jolantę Stoparek, oraz Panów Grzegorza Wolskiego i Tomasza Wolskiego.