Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa (27 grudnia 2020r.)

1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Módlmy się za rodziny z naszej parafii.
  2. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszam na specjalne nabożeństwo o godz. 1600 podczas, którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  3. W piątek 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą odprawiane tak jak w niedziele. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie. Pamiętajmy, że w Nowym Roku uczestnictwo we Mszy św. jest obowiązkowe. 1 stycznia przypada I piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty pól godziny przed każdą Mszą św.
  4. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz.… Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny. Okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.
  5. W zakrystii do nabycia świąteczny numer tygodnika katolickiego niedziela w cenie 10 zł.
  6. Odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą, rozpoczną się w naszej parafii od 18 stycznia.