III Niedziela zwykła (22 stycznia 2023r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim za piątkowe życzenia z racji imienin. Dziękuję za modlitwę, za dobre słowa oraz życzliwe i otwarte serce. Niech Pan Jezus wam wynagrodzi i błogosławi, że pamiętacie o swoim ks. Proboszczu. 🙂
  2. W czwartek nie będzie Mszy św.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1130 spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Izraela.
  4. Pragnę poinformować wspólnotą parafialną, że uzbieraliśmy pieniążki na autokar dla dzieci, które wyjeżdżają jutro na narty w góry. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom. Bardzo dziękuję Paniom, które upiekły ciasta, ciastka, faworki. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy pakowali słodkości w opakowania. Niech wszystkim Pan Bóg wynagrodzi.
  5. 4 lutego (w sobotę) Parafia chce zorganizować dla dzieci wyjazd na lodowisko do Częstochowy. Dzieci płacą sobie lodowisko i łyżwy, a Parafia wynajmuje autokar. Więcej na temat wyjazdu powiem za tydzień w ogłoszeniach. 🙂
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Janina Ociepa, Wiesława Polaczek, Anna Śmietana, Emilia Leśniczek, Liliana Całus, Emilka Śmietana. Bóg zapłać za waszą pracę.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Wiolettę Jakubowską, Karolinę Ziora, Jolantę Trzepizur, Aurelię Cierpiał, Wiesławę Brzeską.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.