III Niedziela Wielkiego Postu (20 marca 2022r.)

1. Zapraszam dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 1530 a w piątek na nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 1730. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Jest nas coraz więcej.
  2. W piątek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Msza św. o godz. 1800.
  3. Po niedzieli chcemy samochodem zawieść nasz dar serca na dworzec PKP do Przemyśla. Kontaktując się z Koordynatorem z Przemyśla na dzień dzisiejszy Wolontariusze potrzebują (małe soczki, cukierki, batony, lizaki, czekolady, żelki, musy owocowe), którymi częstują dzieci z Ukrainy. Dary można przynosić do zakrystii dzisiaj i w środę przed i po Mszy św. Ofiary, które są składane pod chórem do puszki pod „Solidarni z Ukrainą” będą przeznaczone też na ten cel.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom. Niech dobry Bóg wam wynagrodzi i błogosławi. Następna taca gospodarcza 10 kwietnia br. i będzie przeznaczona na zapłacenie część faktur za ogrzewanie w kościele. Więcej na temat ogrzewania w kościele wypowiem się za dwa tygodnie.
  5. W zakrystii są do nabycia świece na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Barbara Kołodziejczyk, Agnieszka Górska, Justyna Szewerda, Elżbieta Ścigała, Klaudia Stępień oraz Panowie: Mirosław Bola i Andrzej Szewerda. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Panu Zygmuntowi Froch.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Angelikę Staszowską, Dorotę Szyja, Edytę Książek, Sonię Marchefkę.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.