II Niedziela zwykła (14 stycznia 2024r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom, które upiekły ciasto do dzisiejszej kawy. Ciasto możemy nabyć za dobrowolną ofiarę po Mszy św. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie tegorocznych ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Wszystkim ofiarodawcom, dobrodziejom niech Pan Jezus wynagrodzi i z serca błogosławi.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz poniedziałkowa adoracja za miesiąc.
  3. Program kolędy w tym tygodniu:
    18 stycznia 2024 r. – Rększowice
    od początku Rększowic do rodziny Anny i Marka Krawczyków. Kolęda od godz. godz. 830
    19 stycznia 2024 r.  – Rększowice
    od rodziny Haładajów i pani Marioli Szwengiel do rodziny Gromadzkich. Kolęda od godz. 1030.
    20 stycznia 2024 r. – Rększowice
    od rodziny Iwony i Andrzeja Cierpiałów do rodziny Alicji i Jerzego Żurków. Kolęda od godz. godz. 830

Samochód proszę 10 minut przed rozpoczęciem kolędy w danym dniu. Ofiary składane z racji kolędy będą przeznaczone na spłatę długu. Za złożony dar serca składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać wspomnienie św. Sebastiana – Męczennika – patrona ks. Proboszcza. Ks. Proboszcz zaprasza w sobotę na Mszę św. o godz. 1800.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Iwona Kolman, Teresa Muś, Zdzisława Wawrzak, Karina Ścigała. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 2000 prosimy Panie: Krystynę Kamińską, Paulę Grajcar, Annę Henkiel, Monikę Nierobiś.