II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (2 stycznia 2022r.)

1. W czwartek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy o godz. 800; 1000; 1130; 1600. Po Mszach świętych w czwartek możliwość nabycia poświęconego kadzidła.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek od godz. 1600. Dzieci w pierwszy piątek spowiadają się, przyjmują Pana Jezusa do serca i wracają do domu.
  3. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego.
  4. Kochani od jutra w naszej parafii rozpocznie się wizyta duszpasterska (zwana kolędą). Zapraszam was z waszymi rodzinami do naszego Sanktuarium na Msze św. i adorację, aby na zgiętych kolanach podziękować Panu Jezusowi za wszelkie dobro. Pół godziny przed Mszą św. (od godz. 1730) możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy św. wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i modlitwa za rodziny. Gorąco serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę. Oto program kolędy na ten tydzień:
    3 stycznia 2022 r.  – (poniedziałek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców Hutki Góry i Hutki do rodziny Trelów i Kadłubków
    4 stycznia 2022 r.  – (wtorek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców od rodziny Zająców do rodziny Jagodów i pani Donaty Klabisz
    5 stycznia 2022 r. – (środa)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców od rodziny Katarzyny i Radosława Klabisz do rodziny Wrzosowskich
    7 stycznia 2022 r.  – (piątek)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji od rodziny Bogumiły i Kazimierza Kicińskich do rodziny Zdybowicz i Bałdygów oraz w intencji od rodziny Jadwigi i Romualda Krupińskich do rodziny Czerwików i Wojtasików
    8 stycznia 2022 r.  – (sobota)
    godz.1730 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty
    godz. 1800 – Msza św. w intencji mieszkańców od leśniczówki do rodziny Cierniaków i pana Stanisława Bazana
  5. Za tydzień nasza taca gospodarcza.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Marzanna Mrozek, Wioletta Zając, Izabela Minkina. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Zofii Jagoda, Sylwii Mzyk, Danucie Kadłubek, Domicelli Trela, Ewie Morzyk.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Bożenę Kamińską, Emilię Kwapisz, Anetę Grabowską, Magdalenę Filipczyk.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.