XXX Niedziela zwykła (24 października 2021r.)

1. Bardzo dziękuję wczorajszym pielgrzymom za wspólne pielgrzymowanie. Dziękuje ze miło spędzony czas, wspólną modlitwę i złożone ofiary.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.
  3. Kończy się październik. Warto sobie dzisiaj zadać pytania: Czy choć raz w tym miesiącu modliłem się różańcem w intencjach swoich bliskich? Czy udało mi się zebrać rodzinę i zaprosić ją do wspólnej modlitwy? Zapraszam codziennie na różaniec połączony z adoracją Pana Jezusa o godz. 1715.
  4. Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przez cały rok w każdą niedzielę o godz. 1115 modlimy się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  5. Kwiaty przed cmentarzem będą sprzedawane od czwartku.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Ewelina Kuśmierz, Alicja Purgal, Jolanta Kamińska, Dorota Grzyb oraz Pan Marcin Cierpiał. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujmy Paniom: Elżbiecie Cierpiał, Marii Dawczyk, Wiesławie Benduch.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Renatę Benduch, Iwonę Nowak, Magdalenę Urbańską.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: śp. Pani Halina Kozakiewicz l. 86 z Hutek. Pomódlmy się za nią. Wieczny odpoczynek (x3)