VI Niedziela zwykła (14 lutego 2021r.)

1. Dzisiaj o godz. 1800 w naszym kościele wieczór uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam do wspólnej modlitwy. 🙂
  2. W środę Popielec, którym rozpoczniemy Wielki Post, czas szczególnego zgłębiania tajemnicy cierpienia i zbawczej śmierci na krzyżu naszego Pana, Jezusa Chrystusa. To również czas wyciszenia i głębszej refleksji nad swoim życiem, jego celem i codziennością. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Msze Święte o godz. 900; 1700; 1900.
  3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 1630. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530 gorzkie żale.
  4. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Cecylia Wolska, Anna Wolska, Bożena Czaja, Anna Nowakowska, Krystyna Kula oraz Panowie: Tomasz Wolski, Mariusz Wolski, Wojciech Nowakowski, Leszek Pokora, Paweł Pokora. Bóg zapłać wam kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Halinie Bakota, Alfredzie Śliwiak, Wiesławie Wojtasik.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Jolantę Stoparek, Olę Koloch, Katarzynę Piwek, Anetę Janik.
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Pan Józef Badora l. 88 z Rększowic.