V Niedziela zwykła (7 lutego 2021r.)

1. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. We wtorek o godz. 1730 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 1700 będziemy się modlić za chorych z naszej parafii.
  4. Różaniec za naszą parafię od poniedziałku do piątku o godz. 1630. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Za tydzień (w niedzielę) o godz. 1800 w naszym kościele Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam na trwanie przed Chrystusem 🙂 .
  6. Za tydzień taca gospodarcza.
  7. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłą środę rozebrali dekoracje świąteczne w naszym kościele. Dziękuję Paniom: Iwonie Maj, Barbarze Marchwińskiej, Izabeli Minkinie oraz Panom: Mirosławowi Stoparek, Wiesławowi Stoparek, Januszowi Maj, Piotrowi Marchwińskiemu, Cezaremu Ciuk, Przemysławowi Cierpiał, Krzysztofowi Minkinie, Edwardowi Szyja.
  8. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Halina Czaja, Ewa Lubańska, Agnieszka Czerwik, Beata Czerwik. Bóg zapłać wam kochani za pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Annie Śmietanie.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy Panie: Katarzynę Pokora, Annę Nowakowską, Bożenę Czaja, Annę Wolską.