30-rocznica konsekracji kościoła

Coraz większymi krokami zbliża się 30-rocznica konsekracji naszego parafialnego kościoła, która odbyła się 13 września 1987r.
Ta uroczystość odbędzie się w najbliższą środę tj. 13 września. Postarajmy się przeżyć to wydarzenie zarówno w wymiarze duchowym jak i zewnętrznym. Dziękujmy Panu Bogu za wszystkie łaski, którymi obdarzał nasz kościół przez 30 lat jego istnienia i obdarza nadal, za Jego opiekę nad tym naszym rększowickim wieczernikiem, za wszystkich kapłanów, którzy służyli nam swoją obecnością i pomocą w tej świątyni.

Poniżej program tej uroczystości.

Transmisja tej uroczystości odbędzie się również za pośrednictwem radia FIAT 94.7 FM.

Serdecznie zapraszamy na to szczególne wydarzenie wszystkie osoby, dla których serc droga jest ta świątynia.