XIII Niedziela zwykła (27 czerwca 2021r.)

1. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Zapraszam na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
  2. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku i prośmy Ducha Świętego, aby towarzyszył mu w posłudze.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 1700.
  4. W sobotę na godz. 1000 zapraszam dzieci na warsztaty z Panem Bogiem.
  5. Ogłoszenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach.
    „Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Rększowic oraz wszystkich sympatyków jednostki o wsparcie naszej akcji zbiórki złomu stalowego i kolorowego w dniu 3 lipca (sobota) szczegóły na plakacie”.
  6. 24 lipca br (w sobotę) chcemy pielgrzymować autokarem po naszych diecezjalnych sanktuariach. Więcej informacji podam w późniejszym terminie. Zapisy u mnie w zakrystii.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Henryka Gasiak, Alicja Sobala, Agnieszka Pompa oraz Patrycja Pompa. Bóg zapłać wam kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Natalii Purgal, Ilonie Kowalskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Anetę Szyja, Sylwię Rogacz, Joannę Janowską, Ewelinę Kicińską.