Relikwie św. Jana Pawła II

W najbliższą niedzielę 13 września nasza parafia uroczyście otrzyma relikwie naszego Wielkiego Polaka – papieża św. Jana Pawła II w 33-cią rocznicę konsekracji naszego parafialnego kościoła. Uroczystości te odbędą się na Mszy św. o godz. 16:00.

źródło: własne parafii

Program uroczystości:

• O godz. 1525 zgromadzimy się na placu kościelnym przed figurą Matki Bożej i odmówimy różaniec.
  • O godz. 1555 rozpocznie się procesja z asystą z kościoła na mały parking.
  • O godz. 1600 poświecenie pomnika św. Jana Pawła II i uroczyste wprowadzenie Jego relikwii do naszego kościoła. Uroczystą Mszę św. za Parafian o godz. 1600 odprawi ks. Arcybiskup Wacław Depo. Drugi kapłan odprawi Msze św. za naszych kochanych zmarłych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu – bo przecież jeden raz w życiu parafia przeżywa takie szczególne wydarzenie jak wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II czy relikwii św. Krzyża.