XXV Niedziela zwykła (18 września 2022r.)

1. Dziękuję wszystkim którzy wczoraj pielgrzymowali ze mną do Lichenia i Torunia. Dziękuję za wspólną modlitwę za naszą Parafię i za złożony dar serca.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1130 rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św. złożą deklaracje. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  3. Dzisiaj o godz. 1500 na hali sportowej w Hutkach rozpoczniemy turniej w tenisa stołowego. Zapraszamy wszystkich do kibicowania.
  4. W dniach od 10 do 12 listopada br. chcemy dla dzieci zorganizować wyjazd w góry do Zakopanego. Koszt wyjazdu to 220 zł. Więcej informacji na temat wyjazdu u mnie w zakrystii.
  5. Bardzo dziękuję kochani za wasz dar serca. Niech Pan Jezus wam wynagrodzi i błogosławi. Następna taca gospodarcza 9 października br.
  6. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Mariola Krawczyk, Jadwiga Łapacz, Marta Janowska, Małgorzata Kozioł, Anika Stanior oraz Pan Krzysztof Kozioł. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Wandzie Sternak, Otyli Głąb, Albinie Janowskiej, Barbarze Pawlik, Irenie Krawczyk, Teresie Guzowskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Elżbietę Gromadzką, Edytę Pawlik, Annę Paździor, Mirosławę Purgal.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.