XXII Niedziela zwykła (30 sierpnia 2020r.)

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłą środę pielgrzymowali rowerowo ze mną lub sami prywatnie na Jasną Górę. Niech NMP Częstochowska wyprasza dla was i waszych rodzin potrzebne Boże łaski. Bardzo dziękuję za złożone ofiary w czasie pielgrzymki.
  2. We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny.
  3. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego we wtorek o godz. 1800. Zapraszam Grono Pedagogiczne z Panią Dyrektor z Hutek i Rększowic, dzieci, rodziców. 1 września w czasie Mszy św. poświęcę tornistry i przybory szkolne dla pierwszoklasistów. Od godz. 1700 we wtorek spowiedź dla dzieci i młodzieży, które pragną rozpocząć nowy roku szkolny z Panem Bogiem.
  4. We wtorek i w czwartek o godz. 1830 spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych (klasy IV).
  5. W czwartek na godz. 1830 zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów na pierwsze powakacyjne spotkanie.
  6. W piątek na godz. 1900 zapraszam dzieci na pierwsze powakacyjne spotkanie naszej parafialnej scholki.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. w tych dniach o godz. 1800. W naszym kościele okazja do spowiedzi św. w pierwszy piątek od godz. 1700.
  8. W najbliższą sobotę (5 września) rozpoczniemy Nowennę do św. Jana Pawła II. Każdego dnia do 13 września na Mszy św. o godz. 1800 przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II będziemy powierzać Panu Bogu naszą Ojczyznę, Parafię oraz nasze osobiste intencje. Więcej informacji w naszej parafialnej gazetce. Zapraszam do uczestnictwa.
  9. Za tydzień w niedzielę na godz. 1800 zapraszam na wieczór uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  10. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom Pani Sandrze Haczyk i Panu Sebastianowi Zachara za ich dar serca w postaci kwiatów, które upiększają ołtarz w naszym kościele.
  11. Różaniec w naszym Sanktuarium od poniedziałku do piątku o godz. 1730. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  12. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Dorota Hazy, Halina Motłoch, Otylia Jakubowska. Bóg zapłać za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Pani Reginie Kamińskiej.
    W najbliższy piątek na godz. 1845 prosimy Panie: Katarzynę Cierpiał, Jolantę Pakulską, Lenę Sobala, Beatę Leśniczek.
  13. W tym tygodniu do Pana Boga odeszła śp. Pani Helena Olszewska l. 80 z Hutek.