V Niedziela Wielkiego Postu (3 kwietnia 2022r.)

1. Kochani rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszam dzisiaj na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Program rekolekcji jest na stronie internetowej, w gablocie pod chórem i w gazetce parafialnej. Przypomnę, że jutro Msze św. z nauką ogólną są o godz. 900 i o godz. 1800. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w poniedziałek od godz. 1330. Można jeszcze zgłosić chorego u mnie. Spowiedź we wtorek od godz. 815; 1730 i o godz. 1900. Dzieci w poniedziałek i we wtorek swoje spotkania rekolekcji mają w czasie zajęć lekcyjnych. Bardzo dziękuję Panu Wójtowi za pomoc w organizowaniu autokaru, który będzie przywoził dzieci ze szkoły do kościoła i odwoził z kościoła do szkoły. Kochani Parafianie skorzystajmy z rekolekcji i spowiedzi św., aby w tym świętym czasie zostało odnowione oblicze naszej wspólnoty przed Bogiem. Otwórzmy serca przed Chrystusem. Gorąco, serdecznie zapraszam.
  2. Kochani tydzień temu dziękowałem przez osobę ks. Pawła, dzisiaj osobiście pragnę podziękować wszystkim, którzy ofiarowali słodycze dzieciom z Ukrainy. Dziękuję, że część waszego serca pojechała do Przemyśla. Niech dobry Bóg, który jest Miłością wynagrodzi wam i błogosławi w życiu.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Zapraszam w piątek na nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 1730.
  5. Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy.
  6. Za tydzień nasza taca gospodarcza, która zostanie przekazana na zapłacenie części faktur za ogrzewanie w kościele.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Barbara Stoparek, Ewelina Wieczorek, Elżbieta Grzyb, Urszula Benduch oraz Pan Mirosław Stoparek. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Genowefie Purgal i Ewie Wieczorek.
    W najbliższy piątek na godz. 1830 prosimy Panie: Krystynę Burdach, Annę Nalewajka, Edytę Nalewajka, Annę Bałdyga.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.