III Niedziela zwykła (24 stycznia 2021r.)

1. Wczoraj zakończyła się kolęda dla mieszkańców Hutek. Bardzo wam kochani mieszkańcy Hutek dziękuję za wspólną modlitwę w naszym Rększowickim Wieczerniku i za złożone ofiary na potrzeby naszego Sanktuarium. Jutro rozpoczyna się kolęda dla mieszkańców Rększowic, na którą was kochani serdecznie zapraszam.
  2. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii. Dzięki temu stał się apostołem narodów.
  3. W środę o godz. 1700 Msza św. za Parafian i dobrodziejów naszego Sanktuarium.
  4. W piątek o godz. 1900 próba scholii parafialnej. Wszystkie chętne dziewczynki, którą chcą śpiewać w naszej scholce serdecznie zapraszam na spotkanie.
  5. W tym tygodniu różaniec za naszą parafię o godz. 1730. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 będziemy gościć scholę liturgiczną „Domine Jesus”, a po Mszy św. wspólne kolędowanie ze scholą. Serdecznie was kochani Parafianie zapraszam.
  7. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Agata Jakubowska, Izabela Kukuła, Justyna Sikora, Monika Sykuła, Nina Sirek. Bóg zapłać wam kochani za pracę i złożoną ofiarę.
    W najbliższy piątek na godz. 2000 prosimy Panie: Ewelinę Chamala, Dorotę Pełka, Małgorzatę Badora, Beatę Machoń.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Pan Zygmunt Jakubowski l. 87 z Hutek Kolonii.