IV Niedziela Wielkanocna (8 maja 2022r.)

1. Dzisiaj zakończenie misji świętych w naszej parafii. Eucharystia dziękczynna za dar misji pod przewodnictwem ks. Biskupa Andrzeja Przybylskiego o godz. 1600. O godz. 1715 za plebanią ognisko z ks. Biskupem, na które serdecznie wszystkich zapraszam.
  2. Nabożeństwa majowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 730.
  3. W piątek 13 maja pierwsze w tym roku z nabożeństw fatimskich. Początek nabożeństwa o godz. 1730 – Różaniec święty; godz. 1800 – Eucharystia; po Mszy św. procesja wokół świątyni z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W czasie procesji odśpiewamy Litanię Loretańską. Zapraszam Panów do niesieni figury oraz Panie do niesienia różańca.
  4. Za tydzień o godz. 1130 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. W sobotę 14 maja o godz. 1000 będzie spowiedź przed I Komunią świętą. Oprócz dzieci zapraszam do spowiedzi rodziców, chrzestnych, dziadków oraz dzieci z klasy IV, które 22 maja na Mszy św. o godz. 1000 będą przeżywały rocznicę pierwszej Komunii św.
  5. Kościół do dzisiejszej Niedzieli przygotowały Panie: Krystyna Kula, Dorota Czerwik, Anna Nowakowska oraz Pan Wojciech Nowakowski. Bóg zapłać kochani za waszą pracę i złożoną ofiarę. Za dar serca dziękujemy Paniom: Halinie Bakota, Alfredzie Śliwiak.
    W najbliższy piątek na godz. 1900 prosimy rodziców dzieci komunijnych.